Pronájem vybavení

Můžete se na nás obrátit při výběru, koupi, či sjednání pronájmu vybavení provozovny s točenou zmrzlinou a my Vám se vším velice rádi pomůžeme.

Zmrzlinové stroje

Stroj na točenou zmrzlinu Frigomat Klass 202P MIXER – Stroj se třemi pákami umožňuje točit 2+MIX druhy zmrzliny, je vybaven nášlehovými čerpadly. Zmrzlina je uchovávána ve dvou 18l nerezových zásobnících, které jsou vybaveny upozorněním na nízkou hladinu zmrzliny. Stroj může být chlazen vzduchem nebo vodou. Hlavním plusem tohoto stroje je jeho vysoká výkonnost, díky které může vyprodukovat až 570 porcí zmrzliny za hodinu. Pro více informací nás kontaktujte.

Stroje na ledovou tříšť

Výrobník ledové tříště I-PRO 3 MEC je vybaven Třemi zásobníky o velikosti 11l, které jsou dvouplášťové (nedochází tak ke kontaktu nachlazené vany s okolním prostředím a k nežádoucí kondenzaci na povrchu van). Díky tomu je produkt rychleji hotový a drží si svou stálou teplotu. Všechny části výrobníku jsou snadno rozebíratelné a tím pádem dokonale dezinfikovatelné. Pro více informací nás kontaktujte.

Výrobník šlehačky

Výrobník šlehačky Frigomat Kream 2,5 je kompletně vyroben z nerez oceli. Je vybaven zásobníkem na 2,5 l smetany, nebo lze smetanu odebírat přímo z balení Tetrapak vloženého dovnitř zásobníku. Vyplatí se už při spotřebě 0,5 l šlehačky denně. Pro více informací nás kontaktujte.

Přívěs fort – GASTRO

Gastro přívěs Fort je vybaven kuchyňskou linkou s dvoudřezem a dalšími úložnými prostory, průtokovým ohřívačem, rozvody elektřiny, teplé a studené vody a zabezpečovacím systémem (alarm). Pro více informací nás kontaktujte.

Prodejní stánek

Prodejní stánek (6×2,3 m) má ocelovou konstrukci, která je pobita modřínovými fasádními prkny, zevnitř stěny z omyvatelných desek, na podlaze je lino. Stánek je vybaven sociálním zařízením, kuchyňskou linkou s dřezem a odkapem, rozvody teplé a studené vody, průtokovým ohřívačem, rozvody elektřiny a zabezpečovacím systémem (alarm). Stánek je zhotoven odbornou firmou, která vyrábí nízkoenergetické domy. Pro více informací nás kontaktujte.